Mes

Neleiskite, kad e-komercijos ir web sprendimų kūrimas blaškytų jus, - koncentruokitės į verslą. Mes startuojame su tuo, ko reikia jums dabar, bet tuo pačiu mūsų sukurti sprendimai galės taip pat sėkmingai eksponentiškai augti, kaip ir jūsų verslas.

Spręsdami klientų iššūkius internetinėje erdvėje jau daugiau nei 15-i metų, matome, kiek klientams kainuoja pastangų norint sukurti internetinį projektą. O dauguma projektų - standartiniai, tik vieniems reikia “vizitinės kortelės” internetinės svetainės, kitiems - didesnio projekto, tačiau aiškių procesų ir užtikrintumo. Tai matydami – standartizavome dažniausiai pasitaikančius poreikius ir sukūrėme e-komercijai ir internetinei svetainei skirtus produktus. Jie savyje turi 90% visų verslų naudojamų funkcijų, aiškią, fiksuotą kainą, ko pasekoje, - projektai gali startuoti vos per 5 darbo dienas, po visų susiderinimų.

Vystydami projektą, laikomės 4 taisyklių:

 1. Kuriame santykius, kur abi pusės gali pasitikėti vieni kitais.
  Įprastai su klientais bendraujame ne vieneriu metus, todėl mums svarbu, kad pažintume vienas kitas ir reguliariai bendrautume, taip sukuriant tvirtus santykiu, ko pasekoje - geresnius sprendimus.
 2. Diegiame geriausią praktiką
  Dažnai sukurtas sprendimas, šiame itin greitai besivystančiame technologijų pasaulyje, gali pasenti ir per pusę metų, todėl kasdien giliname savo žinias, pritaikome savo ilgametę patirtį, taip padedame atsisakyti perteklinių funkcionalumų, bet tuo pačiu gerindami vartotojo patirtį. Šis požiūrio kampas padeda išvengti nereikalingų priežiūros kaštų ir padeda  internetinei svetainei ar e-shop veikti be žymių atnaujinimų ilgesnį laiką.
 3. Mokomės apie jūsų verslą
  Kiekvienas e-sprendimas yra skirtas spręsti tam tikras verslo problemas ir pasiekti užbrėžtų tikslų: ar tai būtų pardavimams skirta internetinė parduotuvė, ar tai yra įvaizdinis puslapis, kuris pristato jūsų verslą. Mums svarbu suprasti, kaip jūs veikiate, kas jums yra svarbu, kaip jūsų esami ir potencialūs pirkėjai rado ir randa jus. Dėl šio tikslo, prieš pradedant bet kokį projektą, detaliai konsultuosime ir gilinsimės, o esant reikalui, rekomenduosime išorinius konsultantus, kurie padės jums išsigryninti verslo, prekės ženklų tikslus.
 4. Peržiūrime visą projekto apimtį
  Svarbu ir tai yra gera praktika peržiūrėti visos apimties projektą, gal interneto svetainė yra tik didelės puzlės dalelė? Supažindinkite mus su visu projektu, tokiu atveju, padėsime geriau numatyti rizikas ir plėtros galimybes jūsų internetiniam projektui. 

 

Kas toliau? Susisiekite su mumis su trumpu projekto aprašymu ir mūsų komanda grįš artimiausiu metu su nemokama konsultacija ir veiksmų planu.

Sutinku
Uždaryti