Kaip padidinti svetainės lankomumą?

UAB INATO
UAB INATO

Publikuota: liepa 18, 2022 | 13:12

Svetainės lankomumas yra svarbus sėkmingo verslo rodiklis, suteikiantis išsamią analizę apie organizaciją ir jos pasiekimus. Kuo daugiau žmonių pamatys / aplankys jūsų svetainę, tuo daugiau potencialių klientų sulauksite. Jūsų svetainės lankytojų skaičius tampa naujų ryšių mezgimo bei įmonės įvaizdžio gerinimo dalimi. 
Deja, svetainės lankomumas ne visada yra natūraliai augantis duomenų kiekis. Dažnai tenka pasitelkti įvairius “įrankius”, norint pagerinti rezultatus. Taigi, kokie svetainės lankomumo gerinimo būdai iš tiesų veiksmingi ir verti dėmesio? 

 

Vykdykite mokamų skelbimų kampanijas

 

Šiais laikais viena iš pagrindinių komunikacijos platformų – socialiniai tinklai. Šiose platformose savo įžvalgomis, paslaugomis bei pasiekimais dalinasi visi. Visai nesvarbu kokiu metu potencialūs klientai / vartotojai pamatys jūsų reklamą, socialiniai tinklai neturi darbo laiko, jais žmonės naudojasi tiek darbo, tiek poilsio valandomis.
Pasirinkite jums patogią platformą ir vykdykite mokamų skelbimų kampanijas. Jeigu žinote, kad šis reklamos būdas jums ir jūsų verslui yra tinkamas, galite apsvarstyti skelbimo kampanijų vystymą šiose platformose: Facebook Ads, Google Ads, LinkedIn Ads, Instagram Ads, Tik Tok Ads. Kaip išsirinkti? Atkreipkite dėmesį į savo tikslinės vartotojų grupės pomėgius, platformas, kuriose jie praleidžia daugiausiai laiko. 

 

Kokią naudą generuoja šios platformos? 

 

Facebook – didžiausia socialinių tinklų platforma pasaulyje. Tvirta reklamavimo platforma leidžia pasiekti naudotojus pagal jų pomėgius, elgesį, vietą. Taip pat, naudodami Facebook dinaminius skelbimus, galite rasti klientus, kurie anksčiau lankėsi jūsų svetainėje ir automatiškai generuoti skelbimus su produktais / pasiūlymais, jau sulaukusius klientų susidomėjimo. 
Instagram – daugiau negu 1 bilijoną aktyvių vartotojų turinti platforma. „Instagram“ duomenimis, 90% paskyrų stebi verslą. Dėl šios priežasties, Instagram reklamos kampanijos suteikia galimybę pagerinti svetainės lankomumą ir pardavimus, tad jeigu turite aktyvią paskyrą bei sekėjų, ši platforma gali būti kaip tik tas “įrankis”. 
Google – ši platforma veikia šiek tiek kitaip, nei socialiniai tinklai. Ji siūlo unikalią galimybę reklamuoti produktus / paslaugas būtent tiems klientams, kurie jūsų ieško. Pasak „Emarketer“, 35 % vartotojų įsigyja produktą per penkias dienas nuo jo paieškos. Taigi, naudojantis Google Ads, savo pardavimus galite ženkliai padidinti, gerindami kasdienių lankytojų skaičių. 

 

Pritraukite klientus turinio rinkodara

 

Turinio rinkodara – tai įdomaus, informatyvaus ir įtraukiančio turinio kūrimas, siekiant natūraliai pritraukti klientus į jūsų internetinę svetainę. Nuo įvairių podcast’ų, video iki straipsnių – yra daug būdų pritraukti daugiau lankytojų bei didinti pelną. Apsvarstykite visas su jūsų verslu susijusias temas, kuriomis galėtumėte komunikuoti, neapsiribokite turiniu, į kurį įtraukiami jūsų produktai / paslaugos. 

 

Naudokite SEO, kad padidintumėte svetainės aptinkamumą

 

Kai klientai ieško įvairių paslaugų / produktų, įsitikinkite, kad jūsų reklama būtų vienu iš geriausių rezultatų, rodomų jų paieškoje. Pasak rinkodaros specialisto Briano Deano tyrimo, 75 % paspaudimų patenka į tris geriausius rezultatus paieškos variklio rezultatų puslapyje. Ši vieta yra pagrindinė sudedamoji dalis, kuriant nuolatinį jūsų internetinės svetainės srautą. 

Taigi, šiais laikais padidinti svetainės lankomumą galite įvairiais būdais, svarbu pasirinkti reikiamą platformą bei susidaryti tikslinę vartotojų grupę, planą, kaip ją pasiekti. 
 

Sutinku
Uždaryti