Leiskite verslui kvėpuoti be Wordpress

UAB INATO
UAB INATO

Publikuota: rugsėjis 08, 2020 | 13:56

Ką tai reiškia? Kodėl taip sakome, jeigu daug verslų kuria savo puslapius su Wordpress pagalba? Kodėl palinkėtume Jūsų verslui nesusidurti su šiuo įrankiu? Kokios yra alternatyvos?

Jeigu pasiryžote savo žinomumą ir įvaizdį sustiprinti web puslapio pagalba, turite žinoti, kaip teisingai panaudoti savo investiciją ir nepaleisti pinigų vėjais.

Be jokios abejonės, Wordpress turi privalumų:

 1. sistema yra labai populiari ir todėl internete galima lengvai rasti daug mokomosios medžiagos;
 2. su šia sistema galima greitai sukurti nesudėtingus, bet labai gražius reprezentacinius puslapius;
 3. sistema puikiai tinka idėjos išgryninimui ir patikrinimui;
 4. sistema tinka, jei biudžetas yra iki 600 Eur ir norisi greičiau pamatyti rezultatus.

 

Taigi, atrodo, turite gražų puslapį, į jį ateina tam tikras lankytojų srautas, bet faktinio rezultato puslapis neduoda. Viskas slypi už techninės uždangos... Išeinant į aukštesnį verslo technologinį lygį ir norint garsiau ir – svarbiausia, saugiau –  pareikšti apie save internete, Wordpress nebetinka. Kodėl?

 1. Jūsų naudojama versija greitai tampa pasenusi, o bet koks atnaujinimas verčia puslapį galutinai užlužti. Paprastai apie tai sužinai tik po nesėkmingo atnaujinimo. (O galbūt girdėjote, kai sakoma: „Tik nespausk to mygtuko, nes gali užlužti puslapis“).
 2. Duomenų, serverio, pašto ir, atitinkamai, reputacijos saugumo Wordpress neužtikrina. Tai susiję su tokiais veiksniais:
  1. pluginų sistema: Jūs niekada nežinosite, ar instaliuojamas pluginas neturi viruso ar kenkėjiškos pašalinės programos.
  2. Wordpress nereikalauja techninių žinių, užtenka suinstaliuoti patikusia temą iš interneto ir pajungti norimus pluginus. Bet šitame lengvume slypi ir pavojus: kuriant puslapį, gali būti pažeistas branduolio kodas, dėl ko sistema taps nestabili.
 3. Diagnostikos problema: kartais virusas net neatliks jokių veiksmų, dėl kurių Jūs galėtumėte įtarti, jog esama problemų, ir kreiptis į specialistus. Didelė dalis virusų šiuolaikiniame internete yra orientuoti į tylų veikimą ir jų tikslai gali būti tokie:
  1. Jūsų serverio resursų panaudojimas;
  2. informacijos vogimas (jums pasisekė, jeigu tai nėra jūsų vartotojų asmeniniai duomenys);
  3. IP adreso ir pašto dėžučių naudojimas trumpalaikiams, bet turintiems nemalonių pasekmių tikslams, pvz.,  Jūsų laiškai nepasieks klientų (nukeliaus į SPAM), IP adresas bus nešvarus.
 4. Galima turėti begalę straipsnių, naudoti raktažodžius ir pastoviai tobulinti savo pateikiamą turinį, tačiau neturint techninio SEO, visos šios ekonominės ir intelektualinės išlaidos nepasiteisins. Beje, visos anksčiau išvardintos problemos turi tiesioginį ryši su techniniu SEO, atsiranda užburtas ratas. SEO – tai šiek tiek magijos, kaip atsidurti Google Top 10 :)

 

Išvardintos Wordpress problemos yra bendros visiems open source projektams. Dažnai puslapis tampa dekoru, kuris, panašiai kaip sena mašina, reikalauja vis daugiau išlaidų, bet neatneša naudos. O svarbiausia, tokio tipo CMS yra pavojingas ne tik pačiam puslapiui bet ir kitiems šalia esantiems projektams / internetiniams puslapiams.

Mūsų komanda rekomenduoja prieš įmantis konkrečių veiksmų pasikonsultuoti su profesionalais, išgryninti kuriamo puslapio tikslus ir viziją. Tai padės Jums sutaupyti laiko, vystant projektą, išvengti nereikalingų išlaidų, teisingai pasirinkti programuotojų komandą, kad puslapis būtų užbaigtas sėkmingai ir DIRBTŲ pagal savo paskirtį.

 

Nerizikuokite savo laiku ir finansais – susisiekite su mumis. Užduokite savo klausimus čia: info@ato.lt. Mūsų komandai patinka dalintis patirtimi.

Sutinku
Uždaryti